Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klipsch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 24,5 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Імпеданс | 8 Ohm |
| Компонентні динаміки | Głośnik podłogowy |
| Мoдель | R-820F |
| Максимальна потужність | 600 W |
| Марка | Klipsch > Kolumny podłogowe Klipsch |
| Матеріал | Drewno |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 150 W |
| Будівництво | 2 drożna |
| Тип | Твітер |
| Колір | Czarne |
| Частотна характеристика | 35-21000 Hz |
| Ефективність | 97 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 993 ₴



