Доставка зі складу 5-10 днів.
Модуль пам'яті CoreParts 24 ГБ для Apple 1333 МГц DDR3 MAJOR DIMM - KIT 3x8GBOEM Номер деталі: KTA-MP1333DRK3/24G, MICROMEMORY
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість | 24GB |
| Код виробника | MMA107524GB |
| Кількість модулів | 3 moduły (Triple) |
| Марка | CoreParts |
| Тип пам'яті | DDR3 |
| Частота | 1333MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴

