Доставка зі складу 5-10 днів.
Відкрийте для себе потужність архітектури NVIDIA Ampere за допомогою виняткової відеокарти Gigabyte GeForce RTX 3070 GAMING OC LHR 8 ГБ GDDR6. Цей дизайн забезпечить вам неперевершену продуктивність в іграх, одночасно дозволяючи скористатися перевагами новітніх технологій. Ray Tracing створить фотореалістичну графіку в сумісних назвах, а DLSS збільшить FPS завдяки підтримці штучного інтелекту. Низькі температури та стабільну роботу забезпечить охолодження WINDFORCE 3X, а логотип Gigabyte з підсвічуванням, сумісний з RGB Fusion 2.0, дасть можливість персоналізувати карту. LHR (Lite Hash Rate) відеокарти апаратно обмежують ефективність видобутку Ethereum.

Продуктивність з архітектурою NVIDIA Ampere
Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 3070 GAMING OC LHR базується на інноваційній архітектурі NVIDIA Ampere, багатій на нові технології. Це друге покоління систем NVIDIA RTX, що гарантує величезний приріст обчислювальної потужності. Архітектура забезпечує удвічі більшу пропускну здатність завдяки ядрам RT другого покоління та ядрам Tensor третього покоління.

Значне охолодження WINDFORCE 3X
Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 3070 GAMING OC LHR використовує систему охолодження WINDOFRCE 3X, яка використовує три вентилятори діаметром 80 мм і спеціально профільовані лопаті для якнайкращого охолодження алюмінієвого радіатора. Цей має 5 теплових трубок, які прилягають безпосередньо до GPU та ефективно розсіюють тепло від графічної системи. Важливо, що центральний вентилятор обертається в протилежному напрямку, що запобігає шумній турбулентності.

LHR Security - Lite Hash Rate
Ця графічна карта має графічний процесор із реалізованим обмеженням для майнінгу криптовалют, таких як Ethereum, відомим як LHR (Lite Hash Rate). Це
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи | HDMI x2 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Мoдель | GeForce RTX 3070 Gaming OC |
| Максимальна споживана потужність | 220 W |
| Максимальна підтримувана роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Марка | Gigabyte |
| стандарти, що підтримуються | NVIDIA G-Sync |
| Підтримка віртуальної реальності | Да |
| Виробник чипсета | Nvidia |
| Розмір оперативної пам'яті | 8GB |
| Розетки | 8-pin + 6-pin |
| Ряд | GeForce RTX 3xx |
| Технологія паралелізму | Nie posiada |
| Тип оперативної пам'яті | GDDR6 |
| Тип охолодження | Aktywne |
| Тип роз'єму | PCI-E 16x 4.0 |
| Частота оперативної пам'яті | 14000 MHz |
| Частота ядра | 1815 MHz |
| Чипсет | GeForce RTX 3070 |
| Шина даних | 256bit |
| Ядра CUDA | 5888 |
- Ціна: 9 999 ₴








