Доставка зі складу 5-10 днів.

ОТРИМАЙТЕ НАДЗДІЛЬНОСТІ
Нові графічні блоки GeForce® RTX SUPER™ мають ще більше ядер і вищу тактову частоту, забезпечуючи до 25% більшу продуктивність, ніж оригінальна серія RTX 20. Оновіть апаратне забезпечення та отримуйте надздібності.

ДОСВІД GEFORCE
Записуйте та діліться відео та знімками екрана своїх ігор з друзями та транслюйте свій процес гри. Оновіть драйвери та оптимізуйте налаштування у своїх іграх. Все це стало можливим завдяки програмному забезпеченню GeForce Experience™. Це важливий супутній додаток для вашої відеокарти GeForce

NVIDIA G-SYNC
Насолоджуйтесь плавною грою без розривів із частотою оновлення до 240 Гц, підтримкою HDR тощо. Це абсолютно ідеальний ігровий дисплей, який необхідно мати любителям ігор.

DIRECTX 12/DXR
Дозволяє розробникам застосовувати чудові графічні ефекти до комп’ютерних ігор для платформи Microsoft Windows. Відеокарти GeForce пропонують розширені функції DX12, такі як трасування променів і технологія затінення зі змінною швидкістю, що забезпечує надреалістичні візуальні ефекти в іграх і вищу частоту кадрів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Palit |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи | HDMI |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Мoдель | NE6206S018P2-1160A |
| Максимальна споживана потужність | 175 W |
| Максимальна підтримувана роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Марка | Palit |
| стандарти, що підтримуються | Open GL 4.5 |
| Підтримка віртуальної реальності | Да |
| Виробник чипсета | Nvidia |
| Розмір оперативної пам'яті | 8GB |
| Розетки | 1x 8-pin |
| Ряд | Radeon RX 2xx |
| Технологія паралелізму | Nie posiada |
| Тип оперативної пам'яті | GDDR6 |
| Тип охолодження | Aktywne |
| Тип роз'єму | PCI-Express x16 |
| Частота оперативної пам'яті | 14000 MHz |
| Частота ядра | 1470 MHz |
| Чипсет | GeForce RTX 2060 SUPER |
| Шина даних | 256bit |
| Ядра CUDA | Nie dotyczy |
- Ціна: 9 999 ₴



