Доставка зі складу 5-10 днів.
Технічні характеристики Технологія CUDA Так Графічний процесор CUDA 3328 ядерRTX A2000 Максимальна роздільна здатність 7680 x 4320 пікселів Підтримка паралельної обробки Не підтримується Сімейство графічних процесорів NVIDIA Пропускна здатність пам’яті 288 ГБ/с Тип пам’яті графічного адаптера GDDR6 Пам’ять графічної карти 12 ГБ Шина пам’яті 192 біта Тип охолодження ActiveКількість роз’ємів 1 Споживана потужність 70 Вт Ширина виробу 167,6 мм Висота продукту 68,6 мм Вбудований ТВ-тюнер Ні Dual Link DVI Ні Підтримка віртуальної реальності Так DirectX 12 Ultimate версія Шейдерна версія 6.6 OpenGL версія 4.6 кількість Mini DisplayPort 4 Тип інтерфейсу PCI Express 4.0 Ширина 400 мм Довжина 110 мм Висота 225 мм Послуговий продукт, б/в. Картка працює, без упаковки та аксесуарів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи | DisplayPort |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Мoдель | A2000 |
| Максимальна споживана потужність | 500 W |
| Максимальна підтримувана роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Марка | ASUS |
| стандарти, що підтримуються | Ray Tracing |
| Виробник чипсета | Nvidia |
| Розмір оперативної пам'яті | 12GB |
| Ряд | Quadro |
| Тип оперативної пам'яті | GDDR6 |
| Тип охолодження | Aktywne |
| Тип роз'єму | PCI-E 16x 4.0 |
| Частота оперативної пам'яті | 12000 MHz |
| Шина даних | 192bit |
| Ядра CUDA | 3328 |
- Ціна: 9 999 ₴




