Доставка зі складу 5-10 днів.
Hannspree HANNSpad Apollo 2. Довжина екрана по діагоналі: 25,6 см (10,1"), Роздільна здатність: 1280 x 800 пікселів. Об’єм внутрішньої пам’яті: 32 ГБ. Тактова частота процесора: 2 ГГц, Тип процесора: Mediatek, Модель процесора: MT8168. Внутрішня Роздільна здатність камери: 3 МП, Роздільна здатність камери: 2 МП, стандарт Wi-Fi 5 (802.11ac). : Android 10. Колір продукту: чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hannspree |
| Операційна система | Android |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна технологія | Li-Ion |
| БАРАН | 2GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діагональ | 10 – 12,9 cala |
| Ємність батареї | 5000mAh |
| Жорсткий диск | 32GB |
| Код виробника | SN1ATP5B |
| Комунікація | Wi-Fi |
| Марка | Hannspree |
| Виробник процесора | MediaTek |
| Частота процесора | 2,00GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴

