Доставка зі складу 5-10 днів.
Найпростіші рецепти гарячої кави та кави з льодом Виберіть один із 20 рецептів смачної кави в LatteGo 5500. Від латте з молоком до освіжаючої кави з льодом — кожен напій готується при ідеальній температурі, з ідеальним ароматом і кремом. LatteGo забезпечує шовковисту гладку густу піну та легке очищення. Переглянути всі переваги
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 10 kg |
| Типи регулювання | Moc kawy |
| Волість | 1500W |
| Вбудована м'ясорубка. | Tak |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість кавового бака | 275 g |
| Місткість резервуара для води | 1,8 l |
| Мoдель | LatteGo 5500 |
| Марка | Philips |
| Розподіл | Philips Kitchen |
| Тип кави | Ziarnista |
| Тип кавомашини | Automatyczne |
| Функції | Wstępne zaparzanie |
| Колір | Białe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 426 ₴

