Доставка зі складу 5-10 днів.
RAM | МІКРОПАМ'ЯТКИ | 8 ГБ DDR3 1600 мГц
Основні частини
Модуль пам'яті 8 ГБ 1600 МГц DDR3 MAJOR SO-DIMM
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| DIMM/SODIMM | SO-DIMM |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість | 8GB |
| Код виробника | MMG24318GB |
| Кількість модулів | 1 moduł (Simple) |
| Марка | ASUS |
| Тип пам'яті | DDR3 |
| Частота | 1600MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴

