Доставка зі складу 5-10 днів.
Revenge DDR5 32 ГБ (2х16 ГБ) 32 ГБ (2 X16 ГБ) DDR5-RAM Тактова частота 5600 МГц Напруга 1,25 В Можливість розширення оперативної пам'яті. Поповнення робочої пам’яті вашого ПК або Mac зазвичай підвищує його продуктивність Технічні дані: Додаткові технічні дані: Білий · Конструкція пам’яті: 288-контактний DIMM · Перевірка цілісності даних: Не ECC · Модель: Vengeance · Робоча напруга: 1,25 В · Площа програми: ПК · Пам'ять: 2 · Ємність модуля пам'яті: 16 ГБ · Пропускна здатність: CL36-36-36-76 · Специфікація пам'яті: PC5-44800 · Тактова частота: 5600 МГц · Технологія зберігання: DDR5 · Тип пам'яті: DDR5-RAM
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corsair |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| DIMM/SODIMM | DIMM |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість | 32GB |
| Код виробника | CMK32GX5M2B5600C36W |
| Кількість модулів | 2 moduły (Dual) |
| Мoдель | CMK32GX5M2B5600C36W |
| Марка | Corsair |
| Тип пам'яті | DDR5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴

