Доставка зі складу 5-10 днів.
Товари знаходяться на центральному складі в Данії. Термін доставки до 7 днів, зазвичай протягом 5 робочих днів. Основні частини Модуль пам’яті 8 ГБ Модуль пам’яті 8 ГБ 1600 МГц DDR3 MAJOR SO-DIMMТехнічні характеристики: Опис: Модуль пам’яті 8 ГБ 1600 МГц DDR3 MAJOR SO-DIMM Ширина : 8.00Галерея:https://www.eetgroup.com/pl-pl/image/wid-W124463993
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| DIMM/SODIMM | SO-DIMM |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість | 8GB |
| Код виробника | MMG24248GB |
| Кількість модулів | 1 moduł (Simple) |
| Марка | MicroMemory |
| Тип пам'яті | DDR3 |
| Частота | 1600MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴

