Доставка зі складу 5-10 днів.
DDR3, 8 ГБ, 204-контактний SO-DIMM, 1600 МГц / PC3-12800, без буферизації, без ECC, для Apple Mac mini (кінець 2012 р.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| DIMM/SODIMM | SO-DIMM |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість | 8GB |
| Код виробника | MMA11048GB |
| Марка | MicroMemory |
| Тип пам'яті | DDR3 |
| Частота | 1600MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴

