Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7520U |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Код виробника | E1504FABQ366W |
| Мoдель | Vivobook Go 15 E1504FA-BQ366W |
| Марка | ASUS |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Родина процесорів | AMD Ryzen 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴






