
Прибиральний інвентар Nilfisk Multi 22 Inox Odkurzacz Nook&Cranny+ (18451551H)
13 556 ₴
- В наявності
- Код: 52050954
+380 (96) 799-76-58
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
NILFISK MULTI II 22 INOX EU
Позбудьтеся сухого та вологого бруду з внутрішніх і зовнішніх приміщень завдяки Multi II – дуже ефективному та ефективному пилососу з високою потужністю всмоктування.
Цей інноваційний дизайн, який є другим поколінням багатозадачної лінійки Nilfisk, має численні зручності, що забезпечують ретельне та ефективне очищення:
Технічні дані:
Набір включає:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nilfisk |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 9,2 kg |
| Волість | 1200 W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина кабелю | 5 m |
| Місткість бака | 22 l |
| Мoдель | MULTI II 22 INOX |
| Марка | Nilfisk |
| Тип | Odkurzacze przemysłowe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 556 ₴
