
Прибиральний інвентар Nilfisk BUDDY II 12 Car Cleaner (128390150)
8 551 ₴
- В наявності
- Код: 99056804
+380 (96) 799-76-58
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Опис продукту:
Основні функції:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nilfisk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 4,4 kg |
| Волість | 1200 W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина кабелю | 4 m |
| Місткість бака | 12 l |
| Мoдель | Cylinder próżniowy |
| Марка | Nilfisk |
| Стан | Нове |
| Тип | Odkurzacze przemysłowe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 551 ₴
