Доставка зі складу 5-10 днів.
Melitta Purista F23/0-102 чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 7,2 kg |
| Типи регулювання | Moc kawy |
| Волість | 1400W |
| Вбудована м'ясорубка. | Tak |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість кавового бака | 125 g |
| Місткість резервуара для води | 1,2 l |
| Мoдель | Purista F23/0-102 |
| Марка | Melitta Europe |
| Тип кави | Ziarnista |
| Тип кавомашини | Automatyczne |
| Функції | Automatyczne płukanie |
| Колір | Czarne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 993 ₴




