Доставка зі складу 5-10 днів.
Функції - Підтримувані продукти: Intel Z490, AMD X570 - Призначення: ПК/сервер - Тип оперативної пам'яті: DDR4 - Intel® Extreme Memory Profile (XMP) версія: 2.0 - Колір підсвічування: різний - Intel® Extreme Memory Profile (XMP) ): Так - Оперативна пам'ять: 16 ГБ - Затримка CAS: 19 - Напруга пам'яті: 1,5 В - Підсвічування: Так - Компонування пам'яті (модулі x розмір): 2 x 8 ГБ - Тактова частота пам'яті: 4600 МГц Гарантія - Гарантія: 5 років< /p>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermaltake |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| DIMM/SODIMM | DIMM |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість | 16GB |
| Затримувати | CL19 |
| Код виробника | R009D408GX24600C19A |
| Кількість модулів | 2 moduły (Dual) |
| Мoдель | ToughRAM RGB |
| Марка | Thermaltake |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Частота | 4600MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴

