Доставка зі складу 5-10 днів.
Steba LB 10
Steba LB 10 — кращий зволожувач повітря для площі 30 м2, об’ємом 6 літрів. Регулювання вологості повітря від 40% до 90% за допомогою сенсорної панелі. Має фільтр HEPA і фільтр з активованого вугілля, які додатково очищають повітря від вірусів і бактерій.
Опис продукту
Технічні дані
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steba |
| Стан | Новий |
| Тип | Зволожувач |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,7 kg |
| Волість | 105 W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість бака | 6 l |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Марка | Steba |
| Режими роботи | Aromaterapia |
| Рівень гучності | 35 dB |
| Колір | Czarne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 202 ₴

