Доставка зі складу 5-10 днів.
Зволожувач повітря Deerma ST636W
Бережіть своє здоров'я та здоров'я своїх близьких. Простий у використанні зволожувач повітря Deerma ST636W пропонує функцію стерилізації ультрафіолетовим світлом, що дозволяє знищити до 99,9% бактерій. Багатоступенева система фільтрації забезпечує ефективне очищення. Спеціальний режим сну Baby робить пристрій ідеальним для дому з маленькими дітьми. Цифровий дисплей полегшує використання зволожувача, а ємність 4,5 л дозволяє безперервно працювати до кількох годин.
Ідеально очищена вода
Водопровідна вода містить багато невидимих неозброєним оком бактерій, які можуть бути небезпечними для здоров’я. Таким чином, зволожу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deerma |
| Стан | Новий |
| Тип | Зволожувач |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення в комплекті | Немає |
| Бічна панель із вікном | Tak |
| Ваги | 4,4 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Код виробника | CCCFC4000W |
| Мoдель | Fornax 4000 Білий |
| Максимальна довжина відеокарти | 320 mm |
| Марка | Gembird |
| Пиловий фільтр | Да |
| Роз'єми на передній панелі | 1x USB 2.0 |
| Слоти для карток розширення | 2 |
| Стандарт материнської плати | ATX |
| Будівництво | Z Oknem |
| Колір | Białe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 560 ₴





