Доставка зі складу 5-10 днів.


HD 7/17 M - Апарат високого тиску середнього класу, який відрізняється універсальністю застосування. Промислові, транспортні та будівельні клієнти тепер можуть скористатися потужними та міцними компактними машинами. Надійний і міцний, але простий у використанні. Середній клас HD підходить як для вертикальних
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 32 kg |
| Волість | 4200 W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина кабелю | 5 m |
| Мoдель | 1.151-930.0 |
| Максимальний тиск [бар] | 255 |
| Марка | Karcher |
| Продуктивність перекачування [л/год] | 700 |
| Робочий тиск [бар] | 170 |
| Стан | Нове |
| Тип | Вертикальний |
| Тип коліс | Gumowe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 596 ₴




