Доставка зі складу 5-10 днів.

Технічні характеристики Серія графічних карт Серія GeForce RTX 40 Підтримка трасування променів Так Техніка масштабування Nvidia DLSS 3.5 Графічний чіп GeForce RTX 4070 Ti SuperConnector тип PCIe 4.0 x16 Пам’ять 16 ГБ Тип пам’яті GDDR6X Шина пам’яті 256 біт Ефективна тактова частота пам’яті 21000 МГц Тактова частота ядра в режимі boost2610 МГц CUDA cor es8448Тип охолодженняActiveКількість вентиляторів3ПідсвіткаТакТипи виходівHDMI 2.1a - 1 шт.DisplayPort 1.4a - 3 шт. Кількість підтримуваних моніторів 4 Підтримувані бібліотеки DirectX 12 UltimateOpenGL 4.6 Роз'єм живлення 16-контактний - 1 шт.. Рекомендована потужність джерела живлення 750 Вт Споживана потужність 285 Вт Довжина 307 мм Ширина 120 мм Висота 59 мм Формат PCBATX Кількість зайнятих слотів 2,5 слота Аксесуари в комплекті Кронштейн 16-контактний адаптер PCIe на 2x 8-контактний. Гарантія cja36 місяців (гарантія виробника) Код виробника ZT-D40730D-10P< /p>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZOTAC |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR6X |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи | HDMI |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Мoдель | RTX 4070Ti SUPER Trinity Black Edition |
| Максимальна споживана потужність | 285 W |
| Марка | Zotac |
| стандарти, що підтримуються | OpenGL 4.6 |
| Виробник чипсета | Nvidia |
| Розмір оперативної пам'яті | 16GB |
| Ряд | GeForce RTX 4XXX |
| Тип оперативної пам'яті | GDDR6X |
| Тип охолодження | Aktywne |
| Тип роз'єму | PCI-E 16x 4.0 |
| Частота оперативної пам'яті | 21000 MHz |
| Частота ядра | 2610 MHz |
| Чипсет | GeForce RTX 4070 |
| Шина даних | 256bit |
- Ціна: 9 999 ₴







