Доставка зі складу 5-10 днів.
Відеокарта - Geforce GTX750TI 4GB GDDR5 128BIT DVI HDMI VGA Dual Fan
Відеокарта - Geforce GTX750TI
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AFOX |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи | HDMI |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Мoдель | Geforce GTX750TI |
| Марка | AFOX |
| стандарти, що підтримуються | DirectX 11 |
| Виробник чипсета | Nvidia |
| Розмір оперативної пам'яті | 4GB |
| Тип оперативної пам'яті | GDDR5 |
| Тип охолодження | Aktywne |
| Частота оперативної пам'яті | 6008 MHz |
| Частота ядра | 1506 MHz |
| Чипсет | GeForce GTX 750 Ti |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴

