Доставка зі складу 5-10 днів.

Насолоджуйтеся новими можливостями з корпусом SEKIRA 100R із серії MPG.

Виготовлений із високоякісних матеріалів, що характеризується незвичайними характеристиками та низкою корисних функцій, корпус mid-tower — це пристрій, стиль якого досягає зірок і розкриває надзвичайну продуктивність компонентів, що містяться всередині.

Корпус підтримує 2 х 2,5-дюймові диски, 2 х 3,5-дюймові диски та радіатори довжиною до 360 мм. Він оснащений 4 вентиляторами, які сумісні з системою освітлення MSI Mystic Light, і вміщує до 6 із них загалом.Корпус також містить загалом три пилові фільтри, які запобігають потраплянню пилу та бруду в корпус. Крім того, корпус оснащений боковою панеллю зі склопакетом із загартованого скла.

MSI Mag Forge 320R Airflow (3067G23R21809)
з того часу 369,00 злотих

MSI MAG Forge 100M
починаючи з 269,03 злотих

MSI MAG Forge M100R (3067G20R21809)
з того часу 236,00 злотих

MSI MAG Vampiric 010 (3067G08M11809)
з того часу 275,00 злотих

MSI MEG Prospect 700R (3067G15R21W57)
починаючи з 1495,00 злотих

MSI MAG Forge M100A (3067G20A21809)
починаючи з 187,00 злотих

MSI MAG Forge 112R (3067G16X23809)
з того часу 290,00 злотих

MSI MPG GUNGNIR 111R (3067G10X21W57)
з того часу 460,00 злотих

MSI MAG Vampiric 300R (3067G19R21809)
з того часу 377,09 злотих

MSI MAG Forge 110R (3067G16R21809)
починаючи з 219,00 злотих

MSI MPG Velox 100R (3067G18R21809)
з того часу 529,00 злотих

MSI MPG Velox 100P Airflow (3067G18P21809)
з того часу 392,57 злотих

Корпус Empire Gaming Diamond ATX Midi Tower RGB
починаючи з 359,00 злотих

MSI MPG SEKIRA 500G (3067G05G11W57)
з того часу 1011,63 злотих

MSI MAG Forge 100R (306-7G03R11-809)
з того часу 266,99 злотих

MSI MPG Gungnir 110R (3067G10R11W57)
починаючи з 409,00 злотих

MSI MPG Gungnir 300R Airflow
з того часу 671.12 злотих

Корпус Msi MPG Velox 100R білий (3067G18W21809)
з того часу 559,00 злотих

MSI MAG Vampiric 100R (306-7G07R15-809)
починаючи з 338,18 злотих

MSI MPG Gungnir 300R Airflow White
з того часу 693,98 злотих
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Стан | Новий |
| Тип | Корпус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення в комплекті | Немає |
| Бічна панель із вікном | Tak |
| Вентилятори встановлені | 1x 120 mm |
| Ваги | 7,9 kg |
| Зовнішні відсіки 5,25 дюйма | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Код виробника | 3067G06R11W57 |
| Кількість відсіків 2,5" | 2 szt. |
| Кількість відсіків 3,5 дюйма | 2 szt. |
| Мoдель | Serkira |
| Максимальна висота охолодження процесора | 170 mm |
| Максимальна довжина відеокарти | 340 mm |
| Марка | MSI |
| Матеріал | Stal |
| Відобразити | Немає |
| Роз'єми на передній панелі | 1x USB 3.1 |
| Збирання без інструментів | Да |
| Слоти для карток розширення | 7 |
| Стандарт материнської плати | ATX |
| Стандарт живлення | ATX |
| Будівництво | Z Oknem |
| Колір | Білий |
- Ціна: 9 999 ₴


