Доставка зі складу 5-10 днів.
✔️ Модуль пам'яті G.Skill Ripjaws F5-5600J2834F16GX2-RS5W 32 ГБ 2 x 16 ГБ DDR5 5600 МГц ✔️
G.Skill Ripjaws F5-5600J2834F16GX2-RS5W. Призначення: ПК, Внутрішня пам'ять: 32 ГБ, Система пам'яті (модулі x розмір): 2 x 16 ГБ, Тип внутрішньої пам'яті: DDR5, Тактова частота пам'яті: 5600 МГц, Затримка CAS: 28
✏️ Найважливіші технічні параметри:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G.SKILL |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість | 32GB |
| Код виробника | F55600J2834F16GX2RS5W |
| Кількість модулів | 2 moduły (Dual) |
| Мoдель | F5-5600J2834F16GX2-RS5W |
| Марка | G.Skill |
| Тип пам'яті | DDR5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴

