Доставка зі складу 5-10 днів.
Товари знаходяться на центральному складі в Данії. Термін доставки до 7 днів, зазвичай протягом 5 робочих днів.CoreParts Модуль пам’яті 8 ГБ для HP Модуль пам’яті 8 ГБ для HP 1333 МГц DDR3 MAJOR SO-DIMMТехнічні характеристики: Опис: Модуль пам’яті 8 ГБ для HP 1333 МГц DDR3 MAJOR SO-DIMMSwidth: 8,00Галерея:https://www.eetgroup.com/pl-pl/image/wid-W124464024
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| DIMM/SODIMM | SO-DIMM |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість | 8GB |
| Код виробника | MMH96848GB |
| Марка | Micro Memory |
| Тип пам'яті | DDR3 |
| Частота | 1333MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴

