Доставка зі складу 5-10 днів.
Відчуйте еволюцію надзвичайної швидкості
Супершвидкість зі стилем
Компактний, низькопрофільний дизайн
Розблокування обмежень ємності за допомогою пам’яті DDR5
Революційна продуктивність
Цілком новий дизайн управління енергією
Розроблено з урахуванням найвищої якості DDR5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G.SKILL |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| DIMM/SODIMM | DIMM |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість | 64GB |
| Код виробника | F55600J3036D32GX2RS5K |
| Кількість модулів | 2 moduły (Dual) |
| Мoдель | S5 / F5-5600J3036D32GX2-RS5K |
| Марка | G.Skill |
| Тип пам'яті | DDR5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴

