Доставка зі складу 5-10 днів.
Модуль пам'яті Crucial CT2K32G4DFD832A 64GB 2x32GB DDR4 3200MHz64 GB (2 X32 GB) DDR4-RAM Тактова частота 3200 MHz Напруга 1.2 V Можливість розширення робочої пам'яті. Поповнення робочої пам'яті ПК або Mac зазвичай підвищує його продуктивність.Технічні дані: Характеристики пам'яті: Небуферизована (Unbuffered) · Структури пам'яті: 288 pin DIMM · Модель: CT2K32G4DFD832A · Робоча напруга: 1,2 В · Область застосування: ПК, сервер · Пам'ять: 2 · Ємність модуля пам'яті: 32 ГБ · Пропускна здатність: CL22 · Характеристики пам'яті: PC4-25600 · Тактова частота: 3200 МГц · Технологія зберігання: DDR4 · Тип пам'яті: DDR4-RAM
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crucial |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| DIMM/SODIMM | UDIMM |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість | 64GB |
| Код виробника | CT2K32G4DFD832A |
| Кількість модулів | 2 moduły (Dual) |
| Мoдель | 64GB Kit 32GBx2 DDR4 3200MT/s PC4-25600 |
| Марка | Crucial |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Частота | 3200MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴

