
Пам'ять для настільних комп'ютерів G.Skill 96 GB (2x48GB) DDR5 6400 MHz Trident Z5 RGB (F5-6400J3239F48GX2-TZ5RS)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 155050180
+380 (96) 799-76-58
МенеджерДоставка зі складу 5-10 днів.
G.SKILL RIPJAWS S5 DDR5 2X48GB 6400MHZ CL32 XMP3 ЧОРНИЙ F5-6400J3239F48GX2-RS5K
G.SKILL
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G.SKILL |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість | 64GB |
| Код виробника | F56400J3239F48GX2RS5K |
| Кількість модулів | 2 moduły (Dual) |
| Мoдель | F5-6400J3239F48GX2-RS5K |
| Марка | G.Skill |
| Тип пам'яті | DDR5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴
