
Пам'ять для настільних комп'ютерів G.Skill 48 GB (2x24GB) DDR5 8000 MHz Trident Z5 RGB (F5-8000J4048F24GX2-TZ5RK)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 155050179
+380 (96) 799-76-58
МенеджерДоставка зі складу 5-10 днів.
Технічні характеристикиIntel® Extreme Memory Profile (XMP) ТакВикористання за призначенням Тип пам’яті PCTuffer Незареєстрована (небуферизована) Напруга пам’яті 1,35 В Підтримка каналу пам’яті Двоканальний Intel® Extreme Memory Profile (XMP) версія 3.0 Тип охолодження Радіатор Корекція ECC NoSPD профіль ТакRAM пам’ять 48 ГБ CAS затримка 34 Тип оперативної пам’яті DDR5 Частота пам’яті 6800 МГц Розташування пам’яті (модулі x розмір) 2 x 24 ГБ Висота продукту 33 мм Ширина 218 мм Довжина 138 мм Висота 20 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G.SKILL |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість | 32GB |
| Код виробника | F56800J3446F24GX2RS5K |
| Кількість модулів | 2 moduły (Dual) |
| Мoдель | F5-6800J3446F24GX2-RS5K |
| Марка | G.Skill |
| Тип пам'яті | DDR5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴
