Доставка зі складу 5-10 днів.
Gainward GeForce RTX 4070 Phoenix 12 ГБ GDDR6X
Наступне покоління трасування променів і DLSS 3
Архітектура NVIDIA Ada Lovelace випереджає свій час, тому ви можете розкрити всю потужність трасування променів. Він імітує світлові ефекти, як у реальному світі, завдяки третьому поколінню ядер RT. Завдяки процесорній потужності серії GeForce RTX 40 ви можете насолоджуватися неймовірною деталізацією у віртуальних світах.
Отримайте більше FPS за допомогою рішень штучного інтелекту. DLSS 3 використовує методи масштабування зображення для створення додаткових кадрів високої якості. Він значно підвищує продуктивність завдяки ядрам Tensor 4-го покоління та оптичному прискорювачу потоку.
Перемога вимірюється в мілісекундах за допомогою NVIDIA Reflex
Отримайте абсолютну перевагу під час гри. Графічні чіпи серії GeForce RTX 40 забезпечать найнижчу затримку та найкращу швидкість відгуку. Техніка NVIDIA Reflex була створена для оптимізації та вимірювання затримки системи. Це забезпечує швидший час реакції та дозволить вам швидше отримати ціль у турнірних іграх. Насолоджуйтесь плавним ігровим процесом без негативних ефектів із високою частотою оновлення зображення. Також підтримка HDR і NVIDIA G-SYNC.
Розвивайте свою творчість за допомогою NVIDIA Studio
Виведіть свої творчі проекти на новий рівень із NVIDIA Studio. Карти серії GeForce RTX 40 забезпечать вам неперевершений рівень продуктивності для 3D-рендерінгу, редагування відео та графічного дизайну. Вони також використовують кодувальник NVIDIA 8-го покоління (NVENC). Почніть нову еру високоякісного потокового передавання з підтримкою наступного покоління кодека AV1.
Набір інструментів NVIDIA Studio включає платформу для спільної роботи NVIDIA Omniverse 3D. Розроблений для прискорення творчих робочих процесів, він об’єднує програми та ресурси, щоб швидко втілити ваші ідеї в життя.
GeForce Experience і NVIDIA Broadcast
Записуйте та діліться відео, знімками екрана та трансляціями свого ігрового процесу з друзями. Оновіть драйвери та оптимізуйте налаштування гри. Усе це стало можливим завдяки додатку GeForce Experience, який постачається разом із відеокартою серії GeForce RTX 40.
NVIDIA Broadcast перетворює будь-яку кімнату на домашню студію. Виведіть свої прямі трансляції, голосові та відеодзвінки на новий рівень за допомогою потужних ефектів ШІ. Використовуйте віртуальний фон, видаляйте шум або відлуння в кімнаті та багато іншого.
Gainward GeForce RTX 4070 Phoenix 12 ГБ GDDR6X
Карта Gainward GeForce RTX 4070 Phoenix 12 ГБ GDDR6X не тільки забезпечить вам високу продуктивність, ал
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gainward |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR6X |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи | HDMI |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Мoдель | GeForce RTX 4070 Phoenix |
| Максимальна споживана потужність | 200 W |
| Максимальна підтримувана роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Марка | Gainward |
| стандарти, що підтримуються | Ray Tracing |
| Підтримка віртуальної реальності | Да |
| Виробник чипсета | Nvidia |
| Розмір оперативної пам'яті | 12GB |
| Розетки | 1x 16-pin |
| Ряд | GeForce RTX 4XXX |
| Технологія паралелізму | Nie posiada |
| Тип оперативної пам'яті | GDDR6X |
| Тип охолодження | Aktywne |
| Тип роз'єму | PCI-E 16x 4.0 |
| Частота оперативної пам'яті | 21000 MHz |
| Частота ядра | 2475 MHz |
| Чипсет | GeForce RTX 4070 |
| Шина даних | 192bit |
| Ядра CUDA | 5888 |
- Ціна: 9 999 ₴










