
Пам'ять для настільних комп'ютерів ADATA 32 GB (2x16GB) DDR5 6000 MHz XPG Lancer RGB AX5U6000C4016GDCLARBK
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 151652255
+380 (96) 799-76-58
МенеджерДоставка зі складу 5-10 днів.

ADATA LANCER RGB. Призначення: ПК, Внутрішня пам'ять: 32 ГБ, Система пам'яті (модулі x розмір): 2 x 16 ГБ, Тип внутрішньої пам'яті: DDR5, Тактова частота пам'яті: 6000 МГц, Затримка CAS: 30
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADATA |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| DIMM/SODIMM | DIMM |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість | 32GB |
| Код виробника | AX5U6000C3016GDCLARBK |
| Кількість модулів | 2 moduły (Dual) |
| Мoдель | ADATA LANCER RGB moduł pamięci 32 GB 2 x 16 GB DDR5 6000 Mhz |
| Марка | ADATA |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Частота | 6000MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴
