Доставка зі складу 5-10 днів.
Asrock RX 6800 XT Phantom Gaming D OC
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASRock |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи | HDMI |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Мoдель | RX 6800 XT Phantom Gaming D |
| Максимальна споживана потужність | 750 W |
| Максимальна підтримувана роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Марка | Asrock |
| стандарти, що підтримуються | OpenGL 4.6 |
| Виробник чипсета | AMD |
| Розмір оперативної пам'яті | 16GB |
| Розетки | 3x 8-pin |
| Ряд | Radeon RX 6xxx |
| Тип оперативної пам'яті | GDDR6 |
| Тип охолодження | Aktywne |
| Тип роз'єму | PCI-Express x16 |
| Частота оперативної пам'яті | 16000 MHz |
| Частота ядра | 1875 MHz |
| Чипсет | Radeon RX 6800 XT |
| Шина даних | 256bit |
| Ядра CUDA | Nie dotyczy |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴




