
Відеокарта PNY GeForce RTX 4060 Ti 8GB XLR8 Gaming VERTO EPIC-X RGB (VCG4060T8TFXXPB1-O) (VCG4060T8TFXXPB1_O)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 153571196
Доставка зі складу 5-10 днів.
PNY GeForce RTX 4060 Ti XLR8 Gaming VERTO EPIC-X RGB Triple Fan
Відеокарта PNY GeForce RTX 4060 Ti XLR8 Gaming Verto Epic-X RGB 8 ГБ GDDR6 виправдає очікування ентузіастів ігор і творців контенту. Інноваційна архітектура NVIDIA Ada Lovelace забезпечує винятковий рівень продуктивності та підтримку наступного покоління культових технологій. Трасування променів забезпечить вам фотореалістичні графічні ефекти, а DLSS збільшить частоту кадрів. Ефективне охолодження підтримуватиме робочу температуру в нормі, а стильний корпус із підсвічуванням ARGB впишеться в будь-яку конфігурацію.
Перемога за мілісекунди з NVIDIA Reflex
Відеокарта серії NVIDIA Reflex і GeForce RTX 40 забезпечує найнижчу затримку та найкращу швидкість відгуку, створюючи абсолютну перевагу під час гри. Розроблена для оптимізації та вимірювання системної затримки, технологія Reflex дозволяє швидше знаходити ціль, швидше відгукувати та найкращу точність прицілювання в турнірній грі. Насолоджуйтесь плавною грою без розривів із високою частотою оновлення, а також підтримкою HDR тощо з NVIDIA G-SYNC.
Ефективне охолодження за допомогою інноваційних рішень
PNY GeForce RTX 4060 Ti XLR8 Gaming Verto Epic-X RGB бездоганно працює в будь-якій ситуації завдяки ефективній системі охолодження. Три вентилятори з лопатями, з'єднаними зовнішнім кільцем, створюють сильний повітряний потік на масивний радіатор. Система теплових трубок ефективно розподіляє теплову енергію, отриману від GPU. Завдяки цьому ви можете розраховувати на стабільну та надійну роботу в будь-якій ситуації.
Наступне покоління трасування променів і DLSS 3
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PNY |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи | HDMI |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Мoдель | GeForce RTX 4060 Ti |
| Максимальна споживана потужність | 550 W |
| Максимальна підтримувана роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Марка | PNY |
| стандарти, що підтримуються | DirectX 12 |
| Виробник чипсета | AMD |
| Розмір оперативної пам'яті | 8GB |
| Розетки | 1x 8-pin |
| Ряд | GeForce RTX 3xx |
| Тип оперативної пам'яті | GDDR6 |
| Тип охолодження | Aktywne |
| Тип роз'єму | PCI-E 16x 4.0 |
| Частота оперативної пам'яті | 18000 MHz |
| Частота ядра | 2310 MHz |
| Чипсет | GeForce RTX 3060 Ti |
| Шина даних | 128bit |
| Ядра CUDA | 4352 |
- Ціна: 9 999 ₴


