Доставка зі складу 5-10 днів.
BLANCO PIONAMеталеве оздоблення поверхні - Ексклюзивний системний дизайн BLANCO SteelArt - Ідеальне поєднання з продуктами SteelArt, особливо BLANCO CLARON - Зручне наповнення рідини зверху - Можна використовувати як дозатор для мила або рідини для миття посуду
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота контейнера | 10,5 cn |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість контейнера | 500 ml |
| Максимальний діаметр монтажного отвору | 35 mm |
| Марка | Blanco > Dozowniki kuchenne Blanco |
| Стан | Нове |
| Цвет насоса | Srebrny > Dozowniki kuchenne - srebrne |
| Ширина контейнера | 4,5 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 796 ₴


