Високоякісний UHD Smart TV Hisense 43A6K
Розкрийте новий рівень перегляду з UHD Smart TV Hisense 43A6K, чий 43-дюймовий екран забезпечує надзвичайну чіткість і деталізацію завдяки роздільній здатності 4K Ultra HD. Це ідеальний вибір для справжніх шанувальників якісного зображення, які прагнуть насолоджуватися улюбленими серіалами, фільмами та іграми в бездоганній якості.

Насичені кольори та чіткість зображення
Технологія прямого повноматричного підсвічування забезпечує рівномірний розподіл світла по всьому екрану, гарантуючи бездоганний чорний колір і відмінну контрастність. Це дозволяє кожному пікселю передавати яскраві та насичені кольори, роблячи зображення ще чіткішим і реалістичнішим.

Революційна точність кольору
Hisense 43A6K використовує передову технологію налаштування пікселів, яка динамічно оптимізує зображення для максимального комфорту перегляду. Ця технологія покращує якості як темних, так і світлих сцен, забезпечуючи неймовірну деталізацію та точність кольору, що дозволяє відчути кожен нюанс на екрані.

Вражаюче відтворення з Dolby Vision HDR
Завдяки підтримці Dolby Vision, HDR10+ і HLG, цей телевізор забезпечує вражаюче відтворення контенту з чудовою деталізацією як у яскравих, так і в темних сценах. Незалежно від того, чи дивитеся новий фільм, чи граєте у відеоігри, ви отримуєте максимальну чіткість і реалістичність зображення.

Інтелектуальні функції для ігор і спорту
Перемикайтеся в режим гри Plus для оптимізації ігрового процесу з підтримкою VRR і ALLM, що забезпечує плавність і швидкість реакції. Для фанатів спорту спортивний режим зі штучним інтелектом надає захоплюючий звуковий та візуальний досвід, який переносить вас прямо на стадіон.

Покращений звук з DTS Virtual
Насолоджуйтеся об'ємним і насиченим звуком завдяки технології DTS Virtual, яка створює враження звуку з усіх напрямків без необхідності додаткових колонок. Це забезпечує чудовий звуковий супровід для фільмів, ігор та музики.

Інтуїтивний інтерфейс VIDAA U6
Операційна система VIDAA U6 забезпечує легкий доступ до широкого вибору контенту та додатків. З інтуїтивним інтерфейсом ви швидко знайдете улюблені канали й програми, спростивши процес перемикання і навігації між різними джерелами контенту.

Зручність в управлінні та інтеграція
Пульт дистанційного керування з голосовими командами дозволяє легко управляти телевізором, виконуючи базові функції або взаємодіючи з віртуальними помічниками. Передавайте відео з мобільного телефона на телевізор для ще більшого комфорту перегляду.

Висока технологічність і простота підключення
Hisense 43A6K пропонує безліч опцій підключення, включаючи HDMI, USB, Bluetooth та Wi-Fi, що робить інтеграцію з різними пристроями та системами надзвичайно простою. Високий клас енергоспоживання і сучасні функції забезпечують ефективність та економічність використання.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hisense |
| HD-формат | 2160p |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Геймерские функции | VRR |
| Диагональ экрана | 43 дюйм |
| Изогнутый экран | Нет |
| Крепление на стену | Да |
| Модельный год | 2024 |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Операционная система | VIDAA |
| Поддержка HDTV | Да |
| Поддержка Smart TV | Да |
| Потребляемая мощность | 51 Вт |
| Разрешение экрана | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Состояние | Новое |
| Способы управления | Пульт-указка |
| ТВ-тюнер | Цифровой Т2 |
| Технология дисплея | LCD телевизор (LED) |
| Тип LED подсветки | Direct LED |
| Тип покрытия экрана | Антибликовый |
| Тип телевизора | LED |
| Формат экрана | 16:9 |
| Цвет | Черный |
| Звук | |
| Dolby Digital | Да |
| Встроенный сабвуфер | Нет |
| Количество динамиков | 2 |
| Объемное звучание | Да |
| Стереозвучание | Да |
| Суммарная мощность звука | 14 Вт |
| Функции | |
| FM-радио | Нет |
| Защита от детей | Да |
| Картинка в картинке | Нет |
| Поддерживаемые форматы | VideoCD, JPEG, AVI, MKV |
| Поддержка 24p True Cinema | Да |
| Поддержка DLNA | Да |
| Поддержка Skype | Нет |
| Таймер сна | Да |
| Функция "Time Shift" | Да |
| Язык меню | Русский, Немецкий, Французский, Английский, Китайский, Украинский, Испанский |
| Интерфейсы | |
| Беспроводные возможности | AirPlay, Wi-Fi, Ethernet, Bluetooth |
| Вход/Выход | 2 x USB 2.0, Ethernet , Слот расширения CI, Mini Jack, 3 x HDMI 2.0 |
| Выход на наушники | Да |
| Количество разъемов HDMI | 3 |
| Количество разъемов USB | 2 |
| Поддерживаемые форматы флэш-карт | Compact Flash |
| Размеры | |
| Вес | 6.8 кг |
| Высота | 560 мм |
| Глубина | 74 мм |
| Ширина | 963 мм |
| Изображение | |
| Время отклика | 4 мс |
| Конвертация 2D в 3D | Нет |
| Контрастность хххх:1 | 3200 |
| Поддержка 3D | Нет |
| Технология 3D | Пассивная |
| Угол обзора | 178 град. |
| Частота экрана | 60 Гц |
| Яркость | 200 cd/m² |
| Прием сигнала | |
| Поддержка стандартов | DVB-T, DVB-S, DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Поддержка телевизионных стандартов | NTSC, SECAM, PAL |
| Телетекст | Да |
- Цена: Цену уточняйте







