Доставка со склада 5-10 дней.

Вышивка





Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Veritas |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Весы | 20 kg |
| Виды швов | Zygzakowe, Muszelkowe, Trykotowe, Proste, Elastyczne, Alfabet, Portójne stebnowe, Zygzak elastyczny, Owerlokowe, Kryte, Satynowe, Ozdobne, Dziurki, Cyfry, Do naszywania aplikacji, Litery, Rolujące, Łukowe, Półksiężycowe, Ukośne, Gałązkowe, Cerujący, Mostk |
| Власть | 70 W |
| Гарантийный срок (мес) | 12 |
| Мoдель | Isabelle |
| Максимальная ширина стежка | 7 mm |
| Марка | Veritas |
| Свободная рука | Да |
| Тип | Hafciarka |
| Тип петлителя | Rotacyjny |
| Типы нижних колонтитулов | Do wszywania zamków, Do automatycznego obrzucania dziurek, Do przyszywania guzików, Do pikowania, haftowania i cerowania, Do ściegu owerlokowego, Do ściegu krytego, Uniwersalna, Do swobodnego pikowania QB-S, Do dziurek, Do ściegu prostego, Krawędziowa, Do |
| Транспорт отключен | Да |
| Функции | Automatyczne nawijanie szpulki, Automatyczne nawlekanie igły, Oświetlenie LED, Automatyczne obrzucanie dziurki na wymiar guzika, Możliwość zastosowania podwójnej igły, Płynna regulacja prędkości szycia, Pozycjonowanie igły, Regulacja docisku stopki, Regul |
| Цвет | Białe |
| Швейные функции | Obrębianie, Obszywanie dziurek, Pikowanie, Plisowanie, Podszywanie brzegów, Przyszywanie aplikacji, Reperowanie, Zszywanie, Wykańczanie brzegów, Wszywanie zamków błyskawicznych, Wszywanie gumy, Stebnowanie, Haftowanie, Szycie dekoracyjne |
Информация для заказа
- Цена: 180 385 ₴






