Доставка со склада 5-10 дней.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrolux |
| Класс стирки | A |
| Класс энергопотребления | A |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вода за цикл | 46 litrów |
| Гарантийный срок (мес) | 12 |
| Годовое потребление воды | 10120 l |
| Годовое потребление энергии | 108 kWh |
| Емкость | 9 kg |
| Емкость барабана | 9 kg |
| Используемые технологии | SteamCare, UniversalDose, CareDrum |
| Класс спина | B |
| Класс шума при центрифугировании | B |
| Количество программ | 15 |
| Контроль | Pokrętło, Elektroniczne |
| Мoдель | EW7FG4492UDP |
| Марка | Electrolux |
| Направление открытия двери | Lewo |
| Посадка | Od frontu |
| Программы | Bawełna, Delikatne, Sport, Wełna, Tkaniny syntetyczne, Outdoor, Płukanie, Wirowanie, Higiena, Odświeżanie parowe, Eco 40–60 °C, Odprowadzanie wody, Program szybki 20 minut, Program szybki 69 minut |
| Скорость | 1400 obr./min. |
| Уровень шума при вращении | 75 dB |
| Функции | Opóźnienie startu pracy, Czas do końca prania, Blokada rodzicielska, Regulacja prędkości wirowania, Cichy tryb pracy, Kontrola ilości piany , Automatyka wagowa, Mniej zagnieceń (łatwe prasowanie), Dodatkowe płukanie, Regulacja temperatury, Sygnał dźwiękow |
| Цвет | Czarne |
| Цвет двери | Czarne |
Информация для заказа
- Цена: 47 875 ₴







