Доставка зі складу 5-10 днів.

Технічні характеристики Серія графічних карт Серія GeForce RTX 40 Підтримка трасування променів Так Техніка масштабування Nvidia DLSS 3.5 Графічний чіп GeForce RTX 4070 Ti Тип суперроз’єму PCIe 4.0 x16 Пам’ять 16 ГБ Тип пам’яті GDDR6 X Шина пам’яті 256 біт Пропускна здатність пам’яті 672 ГБ/с Тактова частота ядра 2340 МГц Так ядро обробки в режимі Boost Ядра 2610 MHzCUDA8448Тип охолодженняАктивнийКількість вентиляторів3ПідсвіткаТакТипи виходівHDMI 2.1a - 1 шт.DisplayPort 1.4 a - 3 шт. Кількість підтримуваних моніторів 4 Підтримувані бібліотеки DirectX 12 UltimateOpenGL 4.6 Роз'єм живлення 16 контактів - 1 шт. Рекомендована потужність джерела живлення 750 Вт Споживана потужність 285 Вт Довжина 329 мм Ширина 133 мм Висота 64 мм Кількість зайнятих слотів 3.1 слот Аксесуари в комплекті LED кабель керування Адаптер PCIe з 16 контактів на 2x 8 контактів Гарантія36 місяців (гарантія виробника) Код виробникаNED47TS019T2- 1043A
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Palit |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR6X |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи | DisplayPort |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Мoдель | RTX 4070TI Super GamingPro |
| Максимальна споживана потужність | 285 W |
| Марка | Palit |
| стандарти, що підтримуються | Ray Tracing |
| Виробник чипсета | Nvidia |
| Розмір оперативної пам'яті | 16GB |
| Ряд | GeForce RTX 4XXX |
| Тип оперативної пам'яті | GDDR6X |
| Тип охолодження | Aktywne |
| Тип роз'єму | PCI-E 16x 4.0 |
| Частота ядра | 2610 MHz |
| Шина даних | 256bit |
- Ціна: 9 999 ₴


