Доставка зі складу 5-10 днів.
4710562244120
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gainward |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи | HDMI |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Мoдель | GeForce RTX 4060 Ti |
| Максимальна споживана потужність | 165 W |
| Марка | Gainward |
| стандарти, що підтримуються | Ray Tracing |
| Виробник чипсета | Nvidia |
| Розмір оперативної пам'яті | 16GB |
| Тип оперативної пам'яті | GDDR6 |
| Тип охолодження | Aktywne |
| Частота оперативної пам'яті | 18000 MHz |
| Шина даних | 128bit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴








