Доставка зі складу 5-10 днів.
G.Skill Ripjaws V F5-5600J2834F32GX2-RS5W. Компонент для: ПК, Внутрішня пам’ять: 64 ГБ, Компонування пам’яті (модулі x розмір): 2 x 32 ГБ, Тип внутрішньої пам’яті: DDR5, Форм-фактор пам’яті: 288-контактний DIMM, Затримка CAS: 28
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G.SKILL |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| DIMM/SODIMM | DIMM |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість | 64GB |
| Код виробника | F55600J3036D32GX2RS5W |
| Кількість модулів | 2 moduły (Dual) |
| Мoдель | S5 / F5-5600J3036D32GX2-RS5W |
| Марка | G.Skill |
| Тип пам'яті | DDR5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴

