Доставка зі складу 5-10 днів.
✅HP MEM 4GB PC3L 12800 1600Mhz ✅
✅
✅HP MEM 4 ГБ PC3L 12800 1600 МГц Спільний доступ 1600 МГц Спільний доступ
✅691740-005
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість | 4GB |
| Код виробника | 691740005 |
| Кількість модулів | 1 moduł (Simple) |
| Мoдель | HP MEM 4GB PC3L 12800 1600Mhz |
| Марка | HP |
| Тип пам'яті | DDR3 |
| Частота | 1600MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴

