Доставка зі складу 5-10 днів.
Комп'ютерний корпус RAIJINTEK Thetis із Windows Midi Compact midi tower із чорного анодованого алюмінію Велике бічне вікно з тонованого загартованого скла Підтримка материнських плат ATX, Micro-ATX та Mini-ITX Графічні карти до 28 см та процесорний кулер до 17 см. Місце для двох 2,5-дюймових і двох 3,5-дюймових носіїв інформації Встановлений на заводі 120-мм вентилятор з підсвічуванням.Увага! Опис цього продукту було автоматично перекладено. Якщо ми зможемо покращити його завдяки вам, зв’яжіться з нами. Raijintek Thetis Midi-Tower є старшим братом вже популярного корпусу Styx Micro-ATX, але в прямому порівнянні він має кілька покращень. Корпус, який збільшився на три міліметри, тепер також може вміщувати материнські плати у форматі ATX і, відповідно, оснащений загалом сімома слотами розширення. Крім того, попередньо встановлений 120-міліметровий вентилятор оснащено стильним світлодіодним підсвічуванням і підставкою для материнської плати з практичними гумовими прокладками для кращої організації кабелів. Що стосується вибору матеріалів, то корпус залишається класичним і все ще базується на високоякісному анодованому алюмінії, що надає йому благородного та вишуканого вигляду. Тільки з правого боку корпусу є велике бокове вікно з тонованого твердого скла, яке перериває решту алюмінієвої конструкції. Опис цього продукту було автоматично перекладено. Якщо ми зможемо покращити його завдяки вам, будь ласка, зв’яжіться з нами Обладнання: Матеріал: алюміній, сталь, загартоване скло Форм-фактор: ATX, Micro-ATX, Mini-ITX Вентилятори: 1x 120 мм (задній, LED, попередньо встановлений) 2x 120 мм (кришка, додатково) 1x 120 мм (підлога, додатково) Кріплення радіатора (без отворів для вентиляторів): 1x 240 мм (кришка) 1x 120 мм (задня панель) Відсіки для дисків: 2x 3,5 дюйма (внутрішні) 2x 2,5 дюйма (внутрішні) ) )Netzteil:1x стандартний ATX (додатково)Erweiterungsslots:7th I/O panel:2x USB 3.0 (внутрішнє підключення)1x для аудіовходу/виходуТехнічні дані: Функція бездротового заряджання: Ні Глибина продукту: 360 мм Інтерфейс: USB 3.0 (материнська плата): 2 x · Колір виробника: чорний · Форма корпусу (Комп'ютер): Midi Tower · Фронтальний інтерфейс: USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), навушники (роз'єм 3,5 мм), мікрофон (роз'єм 3,5 мм) · Специфікація Корпус ПК: з 1 LED вентилятор, з вікном, з пиловим фільтром · Ширина виробу: 210 мм · Вага: 5,2 кг · Внутрішній слот 8,9 см (3,5"): 2 · Внутрішні відсіки 6,4 см (2,5"): 2 · Форм-фактор: ATX, Micro -ATX, Mini-ITX · Висота виробу: 366 мм Системні вимоги: максимальна довжина відеокарти: 280 мм, максимальна висота кулера ЦП: 170 мм
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічна панель із вікном | Tak |
| Вентилятори встановлені | 1x 120 mm |
| Ваги | 5,2 kg |
| Зовнішні відсіки 5,25 дюйма | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Код виробника | 0R200053 |
| Кількість відсіків 2,5" | 2 szt. |
| Кількість відсіків 3,5 дюйма | 2 szt. |
| Мoдель | Thetis |
| Максимальна висота охолодження процесора | 170 mm |
| Максимальна довжина відеокарти | 280 mm |
| Марка | Raijintek |
| Матеріал | Aluminium |
| Відобразити | Немає |
| Пиловий фільтр | Да |
| Роз'єми на передній панелі | 2x USB 3.0 |
| Слоти для карток розширення | 7 |
| Стандарт материнської плати | ATX |
| Стандарт живлення | ATX |
| Тип | Mini tower |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴

