Доставка зі складу 5-10 днів.
Рідко корпус ПК називали Elite так доречно, як у випадку цієї модульної великої вежі - PHANTEKS Enthoo Elite. Голландський виробник корпусів продовжує серію Enthoo і поєднує елементи дизайну Enthoo Primo з великою кількістю вражаючих функцій, які
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Phanteks |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безплатне місце для уболівальників | 3x 140 mm |
| Бічна панель із вікном | Tak |
| Вентилятори встановлені | 5x 140 mm |
| Ваги | 33 kg |
| Зовнішні відсіки 5,25 дюйма | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Код виробника | PHES916E_BK |
| Кількість відсіків 2,5" | 6 szt. |
| Мoдель | Enthoo Elite |
| Максимальна висота охолодження процесора | 210 mm |
| Марка | Phanteks |
| Матеріал | Aluminium |
| Відобразити | Немає |
| Пиловий фільтр | Да |
| Роз'єми на передній панелі | Audio In/Out |
| Слоти для карток розширення | 10 |
| Стандарт материнської плати | ATX |
| Стандарт живлення | ATX |
| Тип | Big tower |
| Колір | Czarne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴


