Доставка зі складу 5-10 днів.
ASUS TUF Gaming Radeon RX 7900 XT OC Edition 20 ГБ GDDR6
Розширене охолодження
Технологія Auto-Extreme
Синхронізація аури
Технічні характеристики:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи | HDMI |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Мoдель | TUF Gaming Radeon RX 7900 XT |
| Максимальна споживана потужність | 750 W |
| Максимальна підтримувана роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Марка | ASUS |
| стандарти, що підтримуються | Vulkan |
| Підтримка віртуальної реальності | Немає |
| Виробник чипсета | AMD |
| Розмір оперативної пам'яті | 20GB |
| Ряд | Radeon RX 7xxx |
| Технологія паралелізму | Nie posiada |
| Тип оперативної пам'яті | GDDR6 |
| Тип охолодження | Aktywne |
| Тип роз'єму | PCI-Express x16 |
| Частота оперативної пам'яті | 20000 MHz |
| Частота ядра | 2535 MHz |
| Чипсет | Radeon RX 7900 XT |
| Шина даних | 320bit |
| Ядра CUDA | Nie dotyczy |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴










