
Пам'ять для настільних комп'ютерів G.Skill 64 GB (2x32GB) DDR5 5600 MHz Ripjaws S5 (F5-5600J2834F32GX2-RS5K)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 148492806
+380 (96) 799-76-58
МенеджерДоставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики- Напруга пам’яті: 1,1 В- Версія Intel® Extreme Memory Profile (XMP): 3.0- Тип буферної пам’яті: незареєстрована (небуферизована)- Компонування пам’яті (модулі x розмір): 2 x 32 ГБ- Тип оперативної пам’яті: DDR5 – Затримка CAS: 28- Підтримка каналу пам'яті: Двоканальна- Тип пам'яті: 288-контактний DIMM- Корекція ECC: Ні- Пам'ять RAM: 64 ГБ- Intel® Extreme Memory Profile (XMP): Так- Використання за призначенням: Гарантія на ПК- Гарантія: 5 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G.SKILL |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| DIMM/SODIMM | DIMM |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість | 64GB |
| Код виробника | F55600J2834F32GX2RS5K |
| Кількість модулів | 2 moduły (Dual) |
| Мoдель | F5-5600J2834F32GX2-RS5K |
| Марка | G.Skill |
| Тип пам'яті | DDR5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴
