Доставка зі складу 5-10 днів.
✔️ Модуль пам'яті Kingston Technology 64GB DDR5-4800MT/S SODIMM (KIT OF 2) 2 x 32 GB 4800 Mhz ✔️
Kingston Technology 64GB DDR5-4800MT/S SODIMM (КОМПЛЕКТ З 2 КОМПЛЕКТІВ). Призначення: Ноутбук, Внутрішня пам'ять: 64 ГБ, Система пам'яті (модулі x розмір): 2 x 32 ГБ, Тип внутрішньої пам'яті: DDR5, Тактова частота пам'яті: 4800 МГц, Тип пам'яті: 262-контактний SO-DIMM, Затримка CAS: 40
✏️ Найважливіші технічні параметри:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| DIMM/SODIMM | SO-DIMM |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість | 64GB |
| Код виробника | KCP548SD8K264 |
| Кількість модулів | 2 moduły (Dual) |
| Мoдель | 64GB DDR5-4800MT/S SODIMM (KIT OF 2) |
| Марка | Kingston |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Частота | 800MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴

