
Пам'ять для настільних комп'ютерів Corsair 64GB (4x16GB) DDR4 3600 MHz Vengeance RGB PRO SL (CMH64GX4M4D3600C18W)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 120519222
+380 (96) 799-76-58
МенеджерДоставка зі складу 5-10 днів.
Синхронно освітлена пам'ять
Найважливіші функції
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corsair |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| DIMM/SODIMM | DIMM |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість | 64GB |
| Затримувати | CL18 |
| Код виробника | CMH64GX4M4D3600C18W |
| Кількість модулів | 4 moduły (Quad) |
| Мoдель | CMH64GX4M4D3600C18W |
| Марка | Corsair |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Частота | 3600MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴
