
Дорожная сумка для Airwrap Dyson Travel wrap Black/Copper (971074-03)
4 100 ₴
- В наличии
- Код: 971074-03
+380 (96) 799-76-58
МенеджерУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

М'яка дорожня сумка призначена для зручного та безпечного носіння стайлера Dyson Airwrap™ із собою.
У ньому зручно зберігати стайлер Dyson Airwrap та насадок, коли ви в дорозі.
Виготовлений з м'якої термостійкої тканини зі стрічкою-застібкою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dyson |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумка |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Высота | 10 см |
| Глубина | 12 см |
| Объем | 5 л |
| Ширина | 35 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 650 |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Максимальная нагрузка | 3 |
| Пол | Унисекс |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
Информация для заказа
- Цена: 4 100 ₴

