
Стайлер Dyson Airwrap i.d. multi-styler and dryer Straight+Wavy Ceramic Patina/Topaz 533598-01
30 010 ₴
- В наличии
- Код: 533598-01
Стайлер для прямого та хвилястого волосся Dyson Airwrap id Multi-Styler and Dryer
Новий Dyson Airwrap™ дозволяє легко створювати локони та укладати волосся всього за один клік. У наборі - різноманітні насадки для сушіння, завивки, укладання, вирівнювання та коригування зачіски, дбайливо обробляють волосся без перегріву, підходять для прямого і хвилястого волосся.
У комплекті стильний футляр Vinca Blue та шість насадок.
Технологія Dyson
Ефект Коанди
Dyson використовує цей ефект, щоб накручувати та утримувати волосся навколо циліндричної насадки, формуючи локони за допомогою потоку повітря, а не високої температури.

Двигун високого тиску
Повертаючись зі швидкістю 110 000 об/хв, двигун створює потужний потік повітря, що забезпечує ефект Коанда, дозволяючи укладати волосся без нагріву.
Нова конічна насадка
Нова насадка з покращеним потоком повітря та вузьким наконечником дозволяє підходити ближче до коріння волосся, забезпечуючи чіткіші та виразні локони, особливо на верхівці.

Без теплових пошкоджень
Інтелектуальний терморегулятор Dyson контролює температуру, тримаючи її нижче 150ºC, щоб уникнути перегріву та зберегти блиск волосся.
Установки через Bluetooth
Програма MyDyson дозволяє відстежувати налаштування вашого Airwrap™ за допомогою Bluetooth, а також дає рекомендації щодо регулярного обслуговування для забезпечення оптимальної роботи пристрою.

Пошук нового стилю?
Додаток MyDyson містить численні посібники зі створення різних образів – від гламурних обсягів до природних пляжних хвиль.
Індивідуальна послідовність укладання
Мультистайлер та фен Airwrap™ зберігає налаштування для кожного етапу процесу – обгортання, укладання та холодного удару, забезпечуючи легке досягнення ідеальних локонів.


Персоналізований профіль волосся
У профілі додаток MyDyson може дати поради щодо укладання волосся та запропонувати нові ідеї для вашого стилю.
Засоби для укладання Dyson Chitosan
Спеціальні креми для укладання та сироватки після укладання Dyson Chitosan забезпечують еластичну фіксацію та додаткову підтримку вашого стилю.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dyson |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Керамическое покрытие | Нет |
| Количество насадок | 6 |
| Количество режимов работы | 3 |
| Потребляемая мощность | 1300 Вт |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Да |
| Тип | Стайлеры воздушные |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет корпуса | Бирюзовый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вес | 0.68 кг |
| Возможность завивки волос | Да |
| Вращение в двух направлениях | Да |
| Вращение насадки | Да |
| Время нагрева до нужной температуры | 30 сек |
| Выбор типа волос | Да |
| Диаметр щетки | 35 мм |
| Диаметр щипцов | 30 мм |
| Дисплей | Да |
| Длина сетевого шнура | 2.68 м |
| Зажим для фиксации | Нет |
| Зажимы для волос | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Защитная перчатка | Нет |
| Индикатор нагрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Количество температурных режимов | 3 |
| Концентратор | Да |
| Максимальная температура нагрева | 150 град. |
| Минимальная температура нагрева | 28 град. |
| Насадка для выпрямления волос | Да |
| Насадка для спиральной завивки | Да |
| Насадка-щетка | Да |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Плавающие пластины | Нет |
| Пластины для гофрирования | Нет |
| Плоские щипцы | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Подача пара | Нет |
| Подсветка дисплея | Да |
| Термоизолированный наконечник | Да |
| Тип терморегулятора | Ступенчатый |
| Турмалиновое покрытие | Нет |
| Фиксация пластин | Нет |
| Функция автоотключения | Да |
| Функция быстрого нагрева | Да |
| Функция ионизации | Да |
| Функция памяти | Нет |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Ширина пластин | 45 мм |
| Щипцы для спиральной завивки | Да |
- Цена: 30 010 ₴











