
Набір тостерів і чайників Smeg Retro Series - Emerald Green Matte - Модель TSF01EGMEU + KLF03EGMEU
20 200 ₴
- В наличии
- Код: TSF01EGMEU + KLF03EGMEU
Додайте своїй кухні унікальний ретро-дизайн і розширену функціональність за допомогою тостера та чайника Smeg. У набір входить тостер у вінтажному стилі з високою потужністю 950 Вт для швидкого та рівномірного нагріву, широкими отворами для густого хліба та різноманітної випічки та 6 рівнями підрум’янювання для вибору ідеального тосту. Чотири вбудовані програми, включаючи Reheat , Defrost , Bagel і Manual Cancel , пропонують повний контроль над кожною функцією. Знімний піддон для крихт і нековзкі силіконові ніжки забезпечують безпечне використання та легке чищення.
Електричний чайник із потужністю 2400 Вт забезпечує швидке й точне кип’ятіння завдяки прихованому нагрівальному елементу та знімному фільтру для видалення накипу для легкого чищення. Виготовлений із міцної нержавіючої сталі , він пропонує великий об’єм 1,7 л (7 чашок) , ідеальний для розваг і приготування гарячих напоїв для сім’ї. Прозорий індикатор рівня води , кришка, що відкривається , і основа, що обертається на 360 градусів, забезпечують зручне та ефективне використання. Силіконові ніжки запобігають ковзанню, а місце для зберігання шнура забезпечує порядок на вашій кухні.
Технічні характеристики:
Тостер:
- Потужність: 950 Вт
- Напруга: 220В-240В
- Частота: 50 Гц-60 Гц
- Рівні підсмажування: 6
- Вбудовані програми: Розігрів, Розморожування, Бублик, Ручне скасування
- Дуже широкі слоти
- Знімний піддон для крихт для легкого очищення
- Нековзкі силіконові ніжки для стабільності
- Висота: 19,8 см
- Ширина: 31 см
- Глибина: 19,5 см
- Довжина шнура: 1 метр
- Вага: 2.400 кг
Чайник:
- Потужність: 2400 Вт
- Напруга: 220В-240В
- Частота: 50 Гц-60 Гц
- Ємність: 1,7 літра (7 чашок)
- Прихований нагрівальний елемент
- Знімний фільтр для видалення накипу з нержавіючої сталі
- Індикатор рівня води
- Кришка, що відкривається натиском
- Основа, що обертається на 360 градусів
- Довжина шнура: 1 метр
- Висота: 24,8 см
- Ширина: 22,6 см
- Глибина: 1,71 см
- Вага: 1.600 кг
Набір тостера та чайника поєднує в собі елегантний дизайн із розширеною функціональністю, покращуючи вигляд вашої кухні в приголомшливому італійському стилі, ідеально підходить для будь-якого приміщення, де цінується якість і розкішний стиль.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Smeg |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Объем | 1.7 л |
| Потребляемая мощность | 2400 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электрочайник |
| Тип нагревательного элемента | Скрытый нагревательный элемент |
| Функция автоотключения | Да |
| Цвет корпуса | Фисташковый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Блокировка крышки | Да |
| Дисплей | Нет |
| Длина сетевого шнура | 1 м |
| Длительное кипячение | Нет |
| Заварочный чайник | Нет |
| Звуковой сигнал | Да |
| Наличие фильтра | Да |
| Отсек для шнура | Да |
| Поворот на 360 градусов | Да |
| Подсветка чайника | Нет |
| Рисунок на корпусе | Нет |
| Таймер | Нет |
| Терморегулятор | Нет |
| Фильтр | металлический |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.6 кг |
| Высота | 248 мм |
| Глубина | 171 мм |
| Ширина | 226 мм |
- Цена: 20 200 ₴


