«SMEG TSF01SSEU» - сучасний тостер на 2 скибочки від італійського виробника, що не потребує уявлень. Колір тостеру – «хром». Цей пристрій - компактний, надійний та функціональний. Воно зможе зайняти своє гідне місце на вашій кухні, прикрасивши її та зробивши ваше життя ще комфортнішим.
- Функціональність пристрою:
- 6 різних рівнів підсмажування тостів;
- багель, розморожування, можливість підігріву тостів;
- скасування заданої дії;
- автоматичне центрування скибочок.
Тостер розрахований відразу на 2 тости, а не на один, як більшість аналогічних пристроїв. Крім того, він дозволяє оперативно підігрівати ті тости, які вже встигли охолонути. Для тих, хто любить скибочки, підсмажені лише з одного боку, є дуже корисною функцією, яка називається «бейгл». Активувавши її, можна одну сторону тосту залишити повністю недоторканою, а іншу підсмажити до потрібного ступеня.
Корпус тостеру виконаний із високоякісної нержавіючої сталі. Він займе небагато місця у будинку. Але дозволить насолоджуватися смачними та якісними тостами. Агрегат укомплектований зручним піддоном для збору крихт. Його можна легко витягти, позбутися крихт, а потім встановити на колишнє місце.
Ніжки оснащені протиковзким покриттям, що дозволяє тостеру стійко триматися на рівному покритті. Параметри відділень для тостів: 110х147х36 міліметрів (висота, ширина та глибина відповідно). Параметри корпусу: 198х310х195 міліметрів (висота, ширина та глибина відповідно). Потужність: 0,95 кВт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Smeg |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Источник питания | Электричество |
| Количество отделений | 2 |
| Количество тостов | 2 |
| Максимальная производительность | 120 шт/час |
| Назначение | Бытовое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность | 950 Вт |
| Регулировка степени обжаривания | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоматическое центрирование тостов | Да |
| Длина сетевого шнура | 1 м |
| Звуковой сигнал | Нет |
| Кнопка отмены | Да |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Одностороннее обжаривание | Нет |
| Отсек для шнура | Да |
| Поддон для крошек | Да |
| Решетка для подогрева булочек | Да |
| Таймер | Нет |
| Термоизолированный корпус | Да |
| Функция автоотключения | Нет |
| Функция подогрева | Да |
| Функция размораживания | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.4 кг |
| Высота | 198 мм |
| Глубина | 195 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Додаткові аксесуари | TSSR01 – тримач для сендвічів (2 шт.) TSBW01 – грати для підігріву булочок (1 шт.) |
| Функции | підігрів, розморожування, багель, скасування дії |
- Цена: 11 520 ₴


